Зустріч із майбутніми педагогами

Доцент кафедри інформатики та методики ї навчання Барна О.В. в рамках навчально-практичної конференції «Особливості уроків інформатики в 2 класі згідно Концепції Нової української школи», яка відбулась в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського, провела зустріч із студентами-майбутніми педагогами.

Особливості навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика», затребуваність спеціалістів і ІТ сфері, висока якість навчання та атмосфера партнерства на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, цікаві проекти та стартапи студентів та викладачів кафедри інформатики та методики її навчання – ось далеко не повний перелік презентованих переваг для тих, хто обирає своє майбутнє разом із ТНПУ. А ще студенти мали змогу одними із перших побачити сторінки підручника нового інтегрованого курсу «Я досліджую світ», що поєднує інформатику, технології та дизайн, який підготовлений у співавторстві із професором Київського університету імені Бориса Грінченка Морзе Н.В., почути авторський коментар про інновації, які чекають вчителів нової української школи у процесі навчання інформатики у новому навчальному році. Такі зустрічі не тільки допомагають молодим людям визначитись із своїм майбутнім, а й пересвідчитись у тому, що навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка невіддільне від практики, відповідає сучасним запитам суспільства, і не просто йде в ногу з часом, а й в деякій мірі випереджає його.

Фізмат чекає майбутніх абітурієнтів у своїх стінах! У нас здійснюються мрії стати успішними та щасливими! А ви ще не з нами?

Доцент Барна О.В. презентує  студентам переваги навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика»

Студенти-старшокурсники Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського під час зустрічі

Студенти фізико-математичного факультету на екскурсії у столиці

Студентське життя на фізико-математичному факультеті – це не тільки заняття, стартапи та різноманітні події, які практично щодня відбуваються в стінах університету. Це  - також і змістовний та цікавий відпочинок. І, напевно, саме це викликає найбільше емоцій та залишає незабутні враження про студентські роки.  Такими емоціями сьогодні ділились із фізматівцями, користувачами соціальних мереж та своїми знайомими студенти групи ІМ-23, які разом із куратором доцентом кафедри інформатики та методики її навчання Барна О.В. повернулись із екскурсії у м. Києві.

Програма екскурсії була дуже насиченою. Студенти розділились у думках про те, що найбільше сподобалось їм особисто та що б вони порадили своїм друзям, які плануватимуть подібну екскурсію: прогулянка історичними місцями столиці, ознайомлення із пам’ятниками трагічної історії та подіями боротьби за незалежність та державність України: музей Голодомору,  алея Слави, пам’ятник загиблим воїнам-афганцям, меморіальний комплекс участі України у Другій світовій війні чи прогулянка Маріїнським парком, Хрещатиком, відвідування урядового кварталу,  цвітіння магнолій та рододендрону у Національному Ботанічному саду, фотосесія біля Золотих воріт, Київ у нічних вогнях… Одностайні емоції викликали згадки про події п’ятирічної давності на Майдані Незалежності під час спільної молитви за загиблою Небесною сотнею. А також сюрприз, який отримали студенти за сприяння випускника фізико-математичного факультету, а нині депутата Верховної Ради України Барни О.С. - екскурсія у Верховну Раду України. Студенти не тільки  ознайомились із історією українського парламентаризму,  побачили  виставкові експозиції, побували у кулуарах, пообідали у депутатській їдальні, познайомились із роботою комітетів Верховної Ради,  а також взяли участь у парламентських слухання на тему: "Збалансований розвиток людського капіталу: завдання освіти і науки" . Втомлені, щасливі, переповнені емоціями, з сотнею фото а відео студенти уже планують наступну поїздку.

Студенти спеціальності «Інформатика» на екскурсії у столиці