Престижна Міжнародна студентська олімпіада з програмування проводиться в ТНПУ ім. В. Гнатюка

Програмування відкриває нові можливості для студентів-програмістів та ІТ-роботодавців. Саме тому олімпіада із програмування ACM-ICPC збирає команди з різних куточків України.
Знаковим є й те, що вже втретє у вересні 2018 року на базі кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудеться другий етап найпрестижнішої у світі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC (1/4 фіналу).
Для студентів — це можливість заявити про себе, а для ІТ-компаній — залучити талановитих студентів до виконання інноваційних проектів.
А Ви з нами?

Студенти спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім. В. Гнатюка створюють серію 3D-моделей замків Тернопільщини

Не пропустіть шанс стати успішними в ІТ-професіях і можливість брати участь в цікавих ІТ-проектах.
Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання разом зі студентами спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім. В. Гнатюка реалізовують масштабний проект «Друге життя замків Тернопільщини», який виконується на базі STEM-центру спільно із Тернопільською обласною державною адміністрацією та національним заповідником «Замки Тернопілля».
Унікальність проекту полягає у цифровій реконструкції старовинних замків і фортець згуртованою командою ІТ-фахівців з метою максимально реалістичного їх моделювання.
Долучайтеся до нашої успішної команди.Чекаємо абітурієнтів на спеціальність «Інформатика» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
А Ви з нами?

Кременецький замок

Бучацький замок

Чортківський замок

Язловецький замок

Тероебовлянський замок

Скалатський замок

Магістрант Жуковський Максим

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка — учасник Комітету з цифрових технологій в освіті при Міністерстві освіти і науки України.

Університет в комітеті згідно списку, затвердженого МОН, представляє доцент кафедри інформатики та методики її навчання Барна О.В. Важливо, що в роботі такої експертної структури при Міністерстві освіти та науки є не тільки представники найбільших ІТ компаній України, а й науковці, які безпосередньо беруть участь у практичній підготовці майбутніх педагогів та мають змогу активно співпрацювати із стейкхолдерами.

Днями в м. Києві відбулось перше зібрання  Комітету, на якому були розглянуті установчі питання, а також  проблеми  забезпечення шкіл доступом до широкосмугового Інтернету, підготовка сучасного навчального контенту і кваліфікація вчителів інформатики. Від МОН взяли участь Ганна Новосад, Олександр Сич, Анастасія Софієнко, Іжик Валерія, Богдан Кудренко, Михайло Грищенко, Ніна Іларіонова, державний експерт з питань міжнародної діяльності Держагентства з питань електронного урядування Андрій Набок.

Голова Комітету з цифрових технологій в освіті Тетяна Нанаєва