CamTouch - перспективний український стартап для НУШ

25 травня 2020

2 лютого на кафедрі інформатики та методики її навчання відбувся семінар на тему «CamTouch - перспективний український стартап для НУШ». На семінарі були присутні викладачі кафедри, учителі інформатики шкіл області, студенти, учні.

У рамках засідання «Клубу успішних людей ТНПУ» своїм досвідом використання комплексу CamTouch у навчальному процесі поділився випускник фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, учитель-інноватор Бучацької гімназії, вчитель-експерт програми Microsoft Роман Романович Панькевич.

CamTouch - це комплекс, розроблений українським винахідником Андрієм Коноваленком, що дозволяє перетворити будь-яку плоску поверхню в інтерактивну. Комплекс складається з сенсора-камери, стилуса та відповідного програмного забезпечення.

У навчальному процесі CamTouch може зробити інтерактив зручним, простим у використанні та доступним для кожного навчального закладу.

За словами Романа Панькевича, реформувати освіту повинні вчителі, а допомогти у цьому їм можуть інновації, зокрема комплекс CamTouch.