Тернопільський національний педагогічний університет – учасник всесвітньої ініціативи День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

24 вересня 2020

П’ятий рік поспіль фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету є організатором заходів в університеті, які спрямовані на поширення знань про небезпеки для користувачів інтернету та формування умінь щодо уникнення загроз інформаційної та кібербезпеки в мережі. Для студентів університету в рамках заходу викладачі кафедри інформатики та методики її навчання Балик Н.Р., Барна О.В., Василенко Я.П., Струк О.О., Олексюк В.П., Романишина О.Я., Карабін О.Й., Генсерук Г.Р., Скасків Г.М. провели інформаційні бесіди із студентами різних спеціальностей, у яких окреслили проблеми конфіденційності, кібер-залякування, дезінформації, поширення потенційно шкідливого вмісту та хижацької поведінки в мережі та обговорили практичні аспекти уникнення загроз в інтернеті.

Студенти фізико-математичного факультету успішно пройшли сертифікований бліц-курс від Програми Мережних академій Cisco зі складанням сертифікаційного тесту. Усі учасники заходу грали в онлайн гру, розроблену Центром демократії та верховенства права за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні» – «Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна» (http://game.cedem.org.ua/).

Запрошуємо кожного долучитись до спільноти тих, хто вболіває за те, щоб кожен міг використати можливості всесвітньої мережі з максимальним пом’якшенням її негативних впливів.   Разом ми маємо право втілювати позитивні зміни в Інтернеті та підвищувати обізнаність з важливих для нас проблем!