День безпечного інтернету в ТНПУ

05 грудня 2021

 

Уже вп’яте разом із міжнародною спільнотою за ініціативи кафедри інформатики та методики  її навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка 9 лютого відзначають День безпечного інтернету.
Питання інтернет-безпеки є невід’ємною складовою професійної підготовки бакалаврів за освітньо-професійною програмою «0014. Середня освіта (Інформатика)».  Однак, розуміючи, що інтернет є важливою частиною сучасного життя людини, простором реалізації більшості наших фундаментальних прав та засобом позитивного впливу на розвиток молоді, пропонуємо усім студентам та викладачам долучитись до освітньої ініціативи. Нам потрібно усвідомлювати виклики та небезпеки, які пов’язані із необдуманим використанням мережі, бути готовими розпізнати загрозу та вміло її уникнути, формувати свій цифровий слід правильно та безпечно. 
 Програма заходів «Молодь ТНПУ за безпечний інтернет»
  1. Вивчення простих правил безпеки в інтернеті від Інтерньюз Україна https://youtu.be/z2tD0Ug6_w0
  2. Відеорозмова із Дяковою Анастасією https://youtu.be/17V8pPlsAwc.
  3. Перегляд серіалу для батьків «Безпека дітей в інтернеті» на каналі цифрової освіти Дія https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey.
  4. Студентський флешмоб в соціальних мережах «Мої поради щодо безпеки в інтернеті» із хештегами #SaferInternetDayTNPU,  #ДеньБезпечногоІнтернету2021.