SMART-ТНПУ – центр інноваційних навчальних та цифрових технологій

05 грудня 2021

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка провели інноваційний курс-тренінг «Цифрові технології в освіті і науці» у рамках проекту «SMART-Університет» для магістрантів майже усіх магістерських програм. Курс-тренінг проводиться уже 15-й рік поспіль. Починався він з міжнародної програми Intel@Навчання для майбутнього» за підтримки Міністерства освіти і науки України. За ініціативи ректора професора Б.Б.Буяка цьогорічне навчання було спрямоване на розробку проєктів на підтримку SMART-університету.

Метою курсу-тренінгу є уможливлення застосування магістрантами набутих знань та навичок, оволодіння й практичне використання цифрових технологій для освітньої, наукової та громадської проєктної діяльності, привнесення «додаткової вартості» для створення SMART-університету.

Магістранти запропонували як внутрішньо інституційні університетські цифрові проєкти, так і проєкти, цікаві для місцевих громад. На он-лайн захистах проєктів відбулися обмін думок щодо розуміння сучасних тенденцій викладання та навчання, ознайомлення з кращими практиками поєднання освітніх методик та цифрових технологій.

Сподіваємося, що багато магістерських проєктів буде втілено у життя.