Профорієнтаційна робота кафедри інформатики та методики її навчання серед учнівської молоді Тернопілля

11 серпня 2022

28 квітня 2021 року із метою профорієнтації та в рамках Року математики в ТНПУ імені Володимира Гнатюка було залучено обдаровану молодь Теребовлянського профільного ліцею до математичної майстерні «Математика&ЗНО» фізико-математичного факультету. Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Карабін Оксана Йосифівна та студенти групи МІ-32 Мізьолик Роман та Кузьмович Інна поділилися особливостями підготовки до ЗНО з математики, зокрема, зосередили увагу розв’язання задач з параметрами.

У рамках заходу Карабін О. Й. презентувала учням фізико-математичний факультет ТНПУта розповіла про освітньо-професійні програми «Середня освіта. Інформатика», «Інженерія ігрових проєктів», «Digital-аналітика», «Середня освіта. Математика», «Середня освіта. Фізика», «Середня освіта. Фізика, англійська мова і література». Викладач ознайомила учнів з матеріальною базою факультету та розповіла про особливості навчання та умови вступу до університету.

Велика подяка директору Теребовлянського профільного ліцею Архитко Олегу Володимировичу та вчителю математики Колодійчук Любомирі Іванівні за освітній майданчик, унікальну атмосферу справжнього математичного свята!

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

Презентування завдань студентами групи МІ-32 Мізьоликом Романом та Кузьмович Інною

Представлення освітньо-професійні програми «Середня освіта. Інформатика»

Представлення освітньо-професійної програми «Digital-аналітика»

Представлення освітньо-професійні програми «Середня освіта. Математика»

Представлення освітньо-професійної програми  «Середня освіта. Фізика»